+420 724102030 info@500restaurant.cz

Rezervace

Pokud si chcete vytvořit rezervaci s příchodem do dvou hodin a dříve volejte tel. 724 10 20 30 - nelze provést rezervaci online.

seperator

REZERVACE NELZE PROVÁĎET POUZE NA POSEZENÍ U PITÍ. PODMÍNKOU VŠECH REZERVACÍ JE KONZUMACE OBĚDU ČI VEČEŘE ! -Toto prosím respektujte, při nedodržení podmínky se nebudete moci zdržet celý Váš požadovaný čas rezervace. -Rezervaci nad 10 hostů lze provést pouze přes telefon, nebo mailem na info@500restaurant. -Pro větší skupiny požadujeme předem zálohu, vratnou při Vašem příchodu do restaurace. -Nepište do poznámky k rezervaci 10 lidí navýšení kapacity, rezervace se potvrzují automaticky a je počítáno pouze s 10 hosty. -Stoly na zahrádce nerezervujeme, pokud tam je volno, rádi Vás na zahrádku posadíme, nebo přesadíme jakmile se uvolní místo u vhodného stolu.

Catering - Rauty

Pohoštění pro Vaše oslavy a večírky !

Sami si můžete sestavit svoje pohoštění, zašlete objednávku na náš mail a my Vás budeme kontaktovat, společně dohodneme detaily, důležité je například dohodnout při jakém počtu lidí a částce za pohoštění je možné uzavřít restauraci, či jen část pouze pro Vaši společnost, možnost živé hudby, DJ. Je možné také pořádat dětské oslavy s animačním programem kouzelník, klaun), restaurace je nekuřácká. Pokud bude mít zájem, pohoštění Vám můžeme dovézt a připravit i u Vás doma, či ve firmě. Společně s objednávkou se platí 50% ceny pohoštění předem jako záloha na účet 107-3804370297/0100.  Hmotnost, kusy a ceny jsou uvedeny v minimálním množství, které můžeme připravit.

Dárkové poukazy

Hledáte skutečně originální dárek? Máme pro Vás řešení. Darujte svým blízkým zážitek s dobrým jídlem. Vyplněnou Poukázku se jménem a částkou je možné zaslat on-line emailem ve formátu pdf, nebo zaslat poštou na tvrdém papíře v ozdobné obálce. Po vyplnění formuláře a příjetí platby na náš účet 107-3804370297/0100 Vám voucher zašleme. Poukazy lze zakoupit také přímo v restauraci.

darkovy_poukaz