+420 724102030 info@500restaurant.cz

O nás

Od roku 1920

seperator

Restaurant 500 se nachází na Praze 6, Hradčanech v domě, kde od roku 1920 byla vždy hospoda nebo hostinec se jménem U Písecké brány.  V roce 2011 jsme hospodu přebrali ve stavu odpovídající 4. Cenové kompletně ji  zrekonstruovali na moderní podnik v industriálním designu interiéru a zrenovovali letní zahrádku. Název Pětistovka vznikl z nápadu zaparkovat krásný starý žlutý Fiat 500 přímo nad bar.

Dominantou našeho podniku je způsob nabídky jídel, nemusíte se trápit při pročítání obsáhlého jídelního lístku, jídla psaná křídou na tabulích jsou připravena podle sezonních produktů, z kvalitních a čerstvých potravin.

Na své si přijdou jak gurmáni steaků, burgerů a čerstvé ryby, tak i milovníci čerstvé pasty, kterou si sami vyrábíme. Nechybí ani nabídka originální pizzy, naší specialitou je pizza margheritta z čerstvé burraty.

Náš šéfkuchař

seperator

Šéfkuchař Robert Nerad je motorem naší Pětistovky.

Vyučen v oboru s dlouholetou praxí, v níž nelze nezmínit stáž v hotelu U Koně- Klokočná. Tato štace u pana Sapíka mu dala řád a pevnou ruku, kterou vládne v naší kuchyni, s klidnou hlavou předává zkušenosti mladším kolegům. Výborné hotovky a česká jídla oceníte hlavně při středečních ECHT! CZ obědech.

Restaurace Flambé – tam  Robert okusil  moderní gastronomii, kde se cítí v kramflecích, což dokazuje už od roku 2013 v naší restauraci Pětistovka ! Díky originálnímu ztvárnění nabídky jídel, může neomezeně vytvářet spolu se svou partou kulinářské zázraky v mezinárodní kuchyni.

Galerie
sefkuchar_Robert_Nerad

Ohlasy

seperator
 • “Velmi avantgardní restaurace s příjemnou obsluhou a velmi dobrým kuchařem” Další z restaurací, která nepotřebuje návštěvu pana Pohlreicha, protože vaří stejně chutně, jako v Cafe Imperial. Jídla sice není mnoho, ale vyvážená a výrazná chuť potravin vám nedovolí konzumovat nic dalšího (tedy kromě další pecky v podobě Tiramisu). Dávám 3 hvězdy místo Šéfa.

  Jan K.,
  Tripadvisor

 • Velmi příjemná a milá obsluha, která se o vás stará hned od začátku... Velmi dobrý výběr jídla, když není menu, možnost vybrat si z klasického jídelního lístku nebo z těstovin ? originální a skvělé prostředí, ve kterém se cítíte opravdu dobře ? mohu jen doporučit

  Janča S.,
  Tripadvisor

 • Cely team restaurace funguje bezvadne, pred kucharem klobouk doluuu... par navstev me utvrdilo o originalite, skvelem standartu a vzdy me prijemne prekvapi... jen tak dal, Vas spokojeny host...:-)

  Aleš H.,
  Tripadvisor

 • Restauraci jsem navštívil v poslední době několikrát a vždy jsem se setkal s velmi milou a ochotnou obsluhou a hlavně s kvalitním a chutným jídlem a jak z denního menu, tak jídel na objednávku. vřele doporučuji !!!

  Zdeněk M.,
  Tripadvisor

Dárkové poukazy

Hledáte skutečně originální dárek? Máme pro Vás řešení. Darujte svým blízkým zážitek s dobrým jídlem. Vyplněnou Poukázku se jménem a částkou je možné zaslat on-line emailem ve formátu pdf, nebo zaslat poštou na tvrdém papíře v ozdobné obálce. Po vyplnění formuláře a příjetí platby na náš účet 107-3804370297/0100 Vám voucher zašleme. Poukazy lze zakoupit také přímo v restauraci.

darkovy_poukaz