+420 724102030 info@500restaurant.cz

Hledáš job?

hakuj

Hákuj s námi

seperator

Neváhejte poslat své CV, nebo nás rovnou navštivte, lidé se zájmem o práci u nás budou vždy vítaní pro jakoukoliv pozici. Vždy se nejvíc uplatnil zaměstnanec, který k nám nejdříve přišel na oběd, nebo jen tak posedět a po nasátí zvláštní pohodové atmosféry, která u nás funguje projevil zájem s námi spolupracovat. Napsal mail, nebo se přímo zeptal na práci. Tento přístup a zájem o práci předem prozradí o člověku jeho kvality a akčnost, komunikativnost – a to my vítáme!

KL

Ohlasy

seperator
 • “Velmi avantgardní restaurace s příjemnou obsluhou a velmi dobrým kuchařem” Další z restaurací, která nepotřebuje návštěvu pana Pohlreicha, protože vaří stejně chutně, jako v Cafe Imperial. Jídla sice není mnoho, ale vyvážená a výrazná chuť potravin vám nedovolí konzumovat nic dalšího (tedy kromě další pecky v podobě Tiramisu). Dávám 3 hvězdy místo Šéfa.

  Jan K.,
  Tripadvisor

 • Velmi příjemná a milá obsluha, která se o vás stará hned od začátku... Velmi dobrý výběr jídla, když není menu, možnost vybrat si z klasického jídelního lístku nebo z těstovin ? originální a skvělé prostředí, ve kterém se cítíte opravdu dobře ? mohu jen doporučit

  Janča S.,
  Tripadvisor

 • Cely team restaurace funguje bezvadne, pred kucharem klobouk doluuu... par navstev me utvrdilo o originalite, skvelem standartu a vzdy me prijemne prekvapi... jen tak dal, Vas spokojeny host...:-)

  Aleš H.,
  Tripadvisor

 • Restauraci jsem navštívil v poslední době několikrát a vždy jsem se setkal s velmi milou a ochotnou obsluhou a hlavně s kvalitním a chutným jídlem a jak z denního menu, tak jídel na objednávku. vřele doporučuji !!!

  Zdeněk M.,
  Tripadvisor