+420 724102030 info@500restaurant.cz

Denní menu

Sbírejte razítka na slevovou kartičku a získejte 10%  slevy na obědové menu!

Naše denní meníčka, vaříme pouze jednu polévku a jedno jídlo, například vždy v pondělí je drůbež, úterý ryba, středa česká klasika….druhý týden čtvrtek lehké fitnes jídlo a v pátek je burgrový den. Tyto druhy jídel se opakuji vždy po dvou týdnech, ale v různých úpravách a recepturách. Cena za celé menu je 159/143Kč / bez polévky 139/126 Kč. Druhá uvedená cena je po slevové kartičce 9+1 zdarma. Samotná polévka 65 Kč. Společně s touto nabídkou je i týdenní specialita ve zvýhodněné ceně, kterou podáváme od pondělí do pátku.

K obědu dále: oblíbené pizzy -Cotto e Funghi, Napoletana, Patatta, Giovanni a Vegetariana. Čerstvá pasta naší výroby – Aglio, Olio e Peperoncino s rukolou a parmskou šunkou, Bolognese,Pomodoro e Mozzarella, Tonno, Pollo e Funghi, Carbonara. MÁME I BEZLEPKOVÉ + 19Kč. to vše za 155 Kč

Pondělí Salát

Bramborový krém se sušenými rajčaty a oreganem (BLP) Trhané salátové listy se zauzenou treskou, karotkou, mladou cibulkou a okurkou, sezamový dresink (BLP, BLT)

Úterý Bílé masíčko

Hrášková polévka s estragonem a créme fraiche (BLT) Lasagne s kuřecím masem, rajčaty, cuketou, ricottou, špenátem a smetanou

Středa Echt

Drůbeží kaldoun se širokými nudlemi Dušené hovězí se svíčkovou omáčkou, houskovými knedlíky a brusinkami

Čtvrtek Steak

Polévka z Beluga čočky s bavorskou klobásou (BLP) Grilovaný steak z vepřové krkovice s bramborovými plackami, restovanými fazolkami se špekem a omáčkou z pečené cibule (BLT)

Pátek Burger Day

Hovězí vývar s masem, zeleninou a svítkem (BLT) Krůtí burger v naší bulce s ratatouille zeleninou, chedarem, salátovými listy a bazalkovou majonézou, podáváme s bramborovými kroketami

Speciální nabídka pro tento týden

TELECÍ NUDLIČKY „STROGANOFF“ s bramborovými hranolky 183,-

pizza

Pizza dle vašeho výběru za 155,-

Platí pouze pro pizzu v původní ceně do 179,-. Při objednání „na půl“platí původní cena.

Za každou denní nabídku, nebo celé menu dostanete razítko a desáté jídlo zaplatíte touto kartičkou s vyplněným Vaším emailem.

9a1_zdarma

Dárkové poukazy

Hledáte skutečně originální dárek? Máme pro Vás řešení. Darujte svým blízkým zážitek s dobrým jídlem. Vyplněnou Poukázku se jménem a částkou je možné zaslat on-line emailem ve formátu pdf, nebo zaslat poštou na tvrdém papíře v ozdobné obálce. Po vyplnění formuláře a příjetí platby na náš účet 107-3804370297/0100 Vám voucher zašleme. Poukazy lze zakoupit také přímo v restauraci.

darkovy_poukaz