+420 724102030 info@500restaurant.cz

Denní menu

Sbírejte razítka na slevovou kartičku a získejte 10%  slevy na obědové menu!

Naše denní meníčka, vaříme pouze jednu polévku a jedno jídlo, například vždy v pondělí je drůbež, úterý ryba, středa česká klasika….druhý týden čtvrtek lehké fitnes jídlo a v pátek je burgrový den. Tyto druhy jídel se opakuji vždy po dvou týdnech, ale v různých úpravách a recepturách. Cena za celé menu je 159/143Kč / bez polévky 139/126 Kč. Druhá uvedená cena je částka, na kterou Vás vyjde oběd, pokud budete restauraci navštěvovat pravidelně a budete sbírat razítka a  uplatňovat kartičku 9+1 zdarma. Samotná polévka 65 Kč. Společně s touto nabídkou je i týdenní specialita ve zvýhodněné ceně, kterou podáváme od pondělí do pátku.

K obědu dále: oblíbené pizzy -Cotto e Funghi, Napoletana, Patatta, Giovanni a Vegetariana. Čerstvá pasta naší výroby – Aglio, Olio e Peperoncino s rukolou a parmskou šunkou, Bolognese,Pomodoro e Mozzarella, Tonno, Pollo e Funghi, Carbonara. MÁME I BEZLEPKOVÉ + 19Kč. to vše za 155 Kč

Pondělí Itálie

Minestrone s bazalkovým pestem (BLP) Boloňské lasagne gratinované parmazánem

Úterý Bílé masíčko

Celerová polévka se smetanou a olejem z pražených oříšků (BLP) Kuřecí stripsy v kukuřičných lupíncích s bramborovou kaší a salátem coleslaw (BLP)

Středa Echt

Kuřecí vývar s masovými knedlíčky, kořenovou zeleninou a petrželkou Dušené hovězí s rajskou omáčkou a našimi kolínky „Pasta a basta“

Čtvrtek STEAK

Polévka z červené čočky s citrónovým olejem a koriandrem (BLP) Grilovaný steak z hovězího ořechu, gratinované brambory a krémová omáčka ze zeleného pepře (BLP)

Pátek Burger Day

Hovězí vývar s bylinkovým kapáním Kuřecí burger v naší bulce s rajčaty, lilkem, slaninou, chedarem, salátovými listy a pažitkovou majonézou, podáváme s bramborovými lupínky

Speciální nabídka pro tento týden

HOVĚZÍ ROASTBEEF v pepřové krustě s restovanými brambory grenaille se špenátovými listy a kaparovou majonézou 189,-

pizza

Pizza dle vašeho výběru za 155,-

Platí pouze pro pizzu v původní ceně do 179,-. Při objednání „na půl“platí původní cena.

Za každou denní nabídku, nebo celé menu dostanete razítko a desáté jídlo zaplatíte touto kartičkou s vyplněným Vaším emailem.

9a1_zdarma

Dárkové poukazy

Hledáte skutečně originální dárek? Máme pro Vás řešení. Darujte svým blízkým zážitek s dobrým jídlem. Vyplněnou Poukázku se jménem a částkou je možné zaslat on-line emailem ve formátu pdf, nebo zaslat poštou na tvrdém papíře v ozdobné obálce. Po vyplnění formuláře a příjetí platby na náš účet 107-3804370297/0100 Vám voucher zašleme. Poukazy lze zakoupit také přímo v restauraci.

darkovy_poukaz