+420 724102030 info@500restaurant.cz

Denní menu

Na denní meníčka, vaříme pouze jednu polévku a jedno jídlo, například vždy v pondělí je drůbež, úterý ryba, středa česká klasika….druhý týden čtvrtek lehké fitnes jídlo a v pátek je burgrový den. Tyto druhy jídel se opakuji vždy po dvou týdnech, ale v různých úpravách a recepturách. Cena za celé menu je 145Kč / bez polévky 125Kč. Samotná polévka 55Kč. Společně s touto nabídkou je i týdenní specialita ve zvýhodněné ceně, kterou podáváme od pondělí do pátku a dále označený salát ze stálé nabídky s 20% slevou.

Pondělí Salát

Vichyssoise- bramborovo – pórkový krém se zakysanou smetanou (BLP) Nicoise salát- tuňák, brambory, rajčata, fazolky, olivy, vejce, salátové listy a hořčičný dresink (BLP,BLT)

Úterý Bílé masíčko

Bouillabaisse s máslový krutony Pečené krůtí prso s restovanými brambory se žampióny a omáčka z pečených rajčat a oregána (PLP)

Středa Echt

Silný vývar z hovězího žebra s masem, zeleninou a syrovým žloutkem (BLP, BLT) Pečená sekaná ve slanině s máslovou bramborovou kaší a nakládanou okurkou

Čtvrtek Steak

Zelná polévka s pikantní klobásou Grilovaná hovězí roštěná se šťouchanými brambory s mladou cibulkou a omáčkou ze zeleného pepře (BLP)

Pátek

STÁTNÍ SVÁTEK

Speciální nabídka pro tento týden

Špenátové risotto s restovanými kuřecími prsíčky, šalotkou a parmazánem 174,-

pasta-obedy
pizza

Pizza dle vašeho výběru za 139,-

Platí pouze pro pizzu v původní ceně do 169,-. Při objednání „na půl“platí původní cena.

Za každou denní nabídku, nebo celé menu dostanete razítko a desáté jídlo zaplatíte touto kartičkou s vyplněným Vaším emailem.

9a1_zdarma

Dárkové poukazy

Hledáte skutečně originální dárek? Máme pro Vás řešení. Darujte svým blízkým zážitek s dobrým jídlem. Vyplněnou Poukázku se jménem a částkou je možné zaslat on-line emailem ve formátu pdf, nebo zaslat poštou na tvrdém papíře v ozdobné obálce. Po vyplnění formuláře a příjetí platby na náš účet 107-3804370297/0100 Vám voucher zašleme. Poukazy lze zakoupit také přímo v restauraci.

darkovy_poukaz