+420 724102030 info@500restaurant.cz

Denní menu

Na denní meníčka, vaříme pouze jednu polévku a jedno jídlo, například vždy v pondělí je drůbež, úterý ryba, středa česká klasika….druhý týden čtvrtek lehké fitnes jídlo a v pátek je burgrový den. Tyto druhy jídel se opakuji vždy po dvou týdnech, ale v různých úpravách a recepturách. Cena za celé menu je 145Kč / bez polévky 125Kč. Samotná polévka 55Kč. Společně s touto nabídkou je i týdenní specialita ve zvýhodněné ceně, kterou podáváme od pondělí do pátku a dále označený salát ze stálé nabídky s 20% slevou.

Pondělí Středozemí

Cuketová polévka s bramborami a provensálským kořením(BLP) Risotto s kuřecími kousky, cizrnou, lilkem, fetou a rukolou (BLP)

Úterý Ryby

Mrkvová polévka s limetou a zázvorem Pečená treska s česnekem, rajčaty a bazalkovým máslem, bramborovým pyré a pěnou z citrónové trávy (BLP)

Středa Echt

Silný vývar z hovězí oháňky s masem, zeleninou a kapáním Pomalu pečený hovězí krk s cibulí a rozmarýnem, bramborové noky a dušený špenát

Čtvrtek Fitness

Zeleninová polévka s praženou krupicí a petrželkou (BLT) Medailonky z vepřové panenky s houbovým kuskusem, olivami a omáčkou ze zauzených rajčat

Pátek Tex Mex

Kuřecí vývar s masem, rýží a nachos (BLT) Kuřecí quesadilla s paprikou, rajčaty, fazolovou pastou a chedarem, pečená chilli brambora, zakysaná smetana a guacamole

Speciální nabídka pro tento týden

Grilované kousky tuňáka s bramborovým pyré s avokádem , rukolou, rajčátky a wasabi omáčkou 184,-

pasta-obedy
pizza

Pizza dle vašeho výběru za 139,-

Platí pouze pro pizzu v původní ceně do 169,-. Při objednání „na půl“platí původní cena.

Za každou denní nabídku, nebo celé menu dostanete razítko a desáté jídlo zaplatíte touto kartičkou s vyplněným Vaším emailem.

9a1_zdarma

Dárkové poukazy

Hledáte skutečně originální dárek? Máme pro Vás řešení. Darujte svým blízkým zážitek s dobrým jídlem. Vyplněnou Poukázku se jménem a částkou je možné zaslat on-line emailem ve formátu pdf, nebo zaslat poštou na tvrdém papíře v ozdobné obálce. Po vyplnění formuláře a příjetí platby na náš účet 107-3804370297/0100 Vám voucher zašleme. Poukazy lze zakoupit také přímo v restauraci.

darkovy_poukaz