+420 724102030 info@500restaurant.cz

Denní menu

Na denní meníčka, vaříme pouze jednu polévku a jedno jídlo, například vždy v pondělí je drůbež, úterý ryba, středa česká klasika….druhý týden čtvrtek lehké fitnes jídlo a v pátek je burgrový den. Tyto druhy jídel se opakuji vždy po dvou týdnech, ale v různých úpravách a recepturách. Cena za celé menu je 145Kč / bez polévky 125Kč. Samotná polévka 55Kč. Společně s touto nabídkou je i týdenní specialita ve zvýhodněné ceně, kterou podáváme od pondělí do pátku a dále označený salát ze stálé nabídky s 20% slevou.

Pondělí Středozemí

Vichysoisse – bramborovo pórkový krém se zakysanou smetanou (BLP) Restované brambory s jehněčí merguez klobásou, paprikou, červenou cibulí, konfitem z česneku, petrželkou a římským kmínem, jogurtový dip (BLP)

Úterý Ryby

Špenátová polévka s burskými oříšky (BLP) Smažená treska v bylinkovém těstíčku s celerovým pyré a rukolovým pestem s vlašskými oříšky

Středa Echt

Silný kuřecí vývar s masem, zeleninou, petrželkou a syrovým žloutkem (BLP) Masové kuličky v rajčatové omáčce s dušenou rýží (BLP)

Čtvrtek Fitness jídlo

Zelná polévka s bramborem a klobásou (BLP) Grilované medailonky z vepřové panenky s restovanou sezónní zeleninou a pažitkovým dipem (BLP,BLT)

Pátek Tex Mex

Hovězí vývar s fazolemi, rýží, koriandrem a nachos (BLT) Burrito s kuřecím masem, paprikou, červenou cibulí, chedarem, jalapenos a chorizem, podáváme s mexickou červenou rýží a pikantní salsou

Speciální nabídka pro tento týden

Do křupava pečená kachní roláda s bramborovými noky a dušeným červeným zelím 169,-

pasta-obedy
pizza

Pizza dle vašeho výběru za 139,-

Platí pouze pro pizzu v původní ceně do 169,-. Při objednání „na půl“platí původní cena.

Za každou denní nabídku, nebo celé menu dostanete razítko a desáté jídlo zaplatíte touto kartičkou s vyplněným Vaším emailem.

9a1_zdarma

Dárkové poukazy

Hledáte skutečně originální dárek? Máme pro Vás řešení. Darujte svým blízkým zážitek s dobrým jídlem. Vyplněnou Poukázku se jménem a částkou je možné zaslat on-line emailem ve formátu pdf, nebo zaslat poštou na tvrdém papíře v ozdobné obálce. Po vyplnění formuláře a příjetí platby na náš účet 107-3804370297/0100 Vám voucher zašleme. Poukazy lze zakoupit také přímo v restauraci.

darkovy_poukaz