+420 724102030 info@500restaurant.cz

Denní menu

Sbírejte razítka na slevovou kartičku a získejte 10%  slevy na obědové menu!

Naše denní meníčka, vaříme pouze jednu polévku a jedno jídlo, například vždy v pondělí je drůbež, úterý ryba, středa česká klasika….druhý týden čtvrtek lehké fitnes jídlo a v pátek je burgrový den. Tyto druhy jídel se opakuji vždy po dvou týdnech, ale v různých úpravách a recepturách. Cena za celé menu je 159/143Kč / bez polévky 139/126 Kč. Druhá uvedená cena je částka, na kterou Vás vyjde oběd, pokud budete restauraci navštěvovat pravidelně a budete sbírat razítka a  uplatňovat kartičku 9+1 zdarma. Samotná polévka 65 Kč. Společně s touto nabídkou je i týdenní specialita ve zvýhodněné ceně, kterou podáváme od pondělí do pátku.

K obědu dále: oblíbené pizzy -Cotto e Funghi, Napoletana, Patatta, Giovanni a Vegetariana. Čerstvá pasta naší výroby – Aglio, Olio e Peperoncino s rukolou a parmskou šunkou, Bolognese,Pomodoro e Mozzarella, Tonno, Pollo e Funghi, Carbonara. MÁME I BEZLEPKOVÉ + 19Kč. to vše za 155 Kč

Pondělí Středozemí

Avgolemono- řecká citrónová polévka s kuřecím masem (BLP) Falafel s tofu, grilovanou sezónní zeleninou a jourtovým dipem s koriandrem a limetou (BLP)

Úterý Ryby

Žampiónový krém s parmazánovými krutony Sekaný rybí karbanátek s pyré z brambor a petržele, citrónová omáčka a grilovaná rajčátka (BLP)

Středa Echt

Frankfurtská polévka Smažený vepřový řízek, lehký bramborový salát s petrželkou, citrón, okurka

Čtvrtek Fitness

Bouilabaisse s máslovými krutony Restované kuřecí kousky s citrónovou trávou, zeleninou, žlutým kari a rýžovými nudlemi (BLP)

Pátek Tex Mex

Hovězí vývar s masem, rýží, rajčaty a chilli olejem (BLP,BLT) Zapečené tortilly s trhaným hovězím masem, kukuřicí, cibulí, slaninou, chedarem, podáváme s čerstvou zeleninou, salsou Roja

Speciální nabídka pro tento týden

RISOTTO Z ČERVENÉ ŘEPY S FETOU, restovanými kuřecími kousky, rukolou a cipollini 174,-

pizza

Pizza dle vašeho výběru za 155,-

Platí pouze pro pizzu v původní ceně do 179,-. Při objednání „na půl“platí původní cena.

Za každou denní nabídku, nebo celé menu dostanete razítko a desáté jídlo zaplatíte touto kartičkou s vyplněným Vaším emailem.

9a1_zdarma

Dárkové poukazy

Hledáte skutečně originální dárek? Máme pro Vás řešení. Darujte svým blízkým zážitek s dobrým jídlem. Vyplněnou Poukázku se jménem a částkou je možné zaslat on-line emailem ve formátu pdf, nebo zaslat poštou na tvrdém papíře v ozdobné obálce. Po vyplnění formuláře a příjetí platby na náš účet 107-3804370297/0100 Vám voucher zašleme. Poukazy lze zakoupit také přímo v restauraci.

darkovy_poukaz