+420 724102030 info@500restaurant.cz

Denní menu

Na denní meníčka, vaříme pouze jednu polévku a jedno jídlo, například vždy v pondělí je drůbež, úterý ryba, středa česká klasika….druhý týden čtvrtek lehké fitnes jídlo a v pátek je burgrový den. Tyto druhy jídel se opakuji vždy po dvou týdnech, ale v různých úpravách a recepturách. Cena za celé menu je 145Kč / bez polévky 125Kč. Samotná polévka 55Kč. Společně s touto nabídkou je i týdenní specialita ve zvýhodněné ceně, kterou podáváme od pondělí do pátku a dále označený salát ze stálé nabídky s 20% slevou.

Pondělí Salát

Brokolicová polévka s praženými mandlemi (BLP) Nicoise salát- Tuňák, brambory, rajčata, fazolové lusky, vejce, olivy, salátové listy a hořčičný dresink (BLP,BLT)

Úterý Bílé masíčko

Kuřecí vývar s masem, zeleninou a tyrolskými knedlíčky Kuřecí roláda se špenátem a parmazánem, máslová bramborová kaše, mrkvový salát (BLP)

Středa Echt

Zelná polévka s klobásou Dušená hovězí roštěná na slanině s rýží (BLP, BLT)

Čtvrtek Steak

Hovězí vývar s masem, zeleninou a žloutkem (BLP,BLT) Grilovaná vepřová kotleta s gratinovanými brambory, restovanými fazolkami se špekem a pepřová omáčka (BLP)

Pátek Burger Day

Bramborový krém s konfitovaným česnekem a slaninou (BLP) Hovězí burger v naší bulce s rajčaty, nakládanou okurkou, slaninou, salátovými listy a parmazánovou majonézou, podáváme se salátem z brambor, oliv, rajčat a zakysané smetany

Speciální nabídka pro tento týden

Grilované krůtí prso se zapečenými parmazánovými těstovinami se špenátem a omáčkou z rajčat a bazalky 174,-

pasta-obedy
pizza

Pizza dle vašeho výběru za 139,-

Platí pouze pro pizzu v původní ceně do 169,-. Při objednání „na půl“platí původní cena.

Za každou denní nabídku, nebo celé menu dostanete razítko a desáté jídlo zaplatíte touto kartičkou s vyplněným Vaším emailem.

9a1_zdarma

Dárkové poukazy

Hledáte skutečně originální dárek? Máme pro Vás řešení. Darujte svým blízkým zážitek s dobrým jídlem. Vyplněnou Poukázku se jménem a částkou je možné zaslat on-line emailem ve formátu pdf, nebo zaslat poštou na tvrdém papíře v ozdobné obálce. Po vyplnění formuláře a příjetí platby na náš účet 107-3804370297/0100 Vám voucher zašleme. Poukazy lze zakoupit také přímo v restauraci.

darkovy_poukaz