+420 724102030 info@500restaurant.cz

Denní menu

Na denní meníčka, vaříme pouze jednu polévku a jedno jídlo, například vždy v pondělí je drůbež, úterý ryba, středa česká klasika….druhý týden čtvrtek lehké fitnes jídlo a v pátek je burgrový den. Tyto druhy jídel se opakuji vždy po dvou týdnech, ale v různých úpravách a recepturách. Cena za celé menu je 145Kč / bez polévky 125Kč. Samotná polévka 55Kč. Společně s touto nabídkou je i týdenní specialita ve zvýhodněné ceně, kterou podáváme od pondělí do pátku a dále označený salát ze stálé nabídky s 20% slevou.

Pondělí Středozemí

Rajčatová polévka s kukusem a bazalkou (BLP) Pečené kuře s citrónem a rozmarýnem, cizrnovým pyré a omáčkou z černých oliv (BLP)

Úterý Ryby

Polévka z Beluga čočky s fetou (BLP) Pečená treska s česnekovým máslem, bramborové pyré, grilovaný lilek a citrónová pěna (BLP)

Středa Echt

Kuřecí vývar s masem, zeleninou a kapáním Pomalu pečený hovězí krk na česneku s karlovarskými knedlíky a dušeným špenátem

Čtvrtek Fitness

Brokolicová polévka s parmazánem (BLP) Kuřecí kousky v omáčce z červeného kari a koosového mléka, jasmínová rýže (BLP,BLT)

Pátek Tex mex

Fazolová polévka s chorizem a cehdarem Grilovaná vepřová kotleta s pečenými chilli brambory se slaninou, rajčatová salsa a zakysaná smetana

Speciální nabídka pro tento týden

Lasagne s králičím ragú, cuketou, hlívou, špenátem, smetanou a parmazánem 169,-

pasta-obedy
pizza

Pizza dle vašeho výběru za 139,-

Platí pouze pro pizzu v původní ceně do 169,-. Při objednání „na půl“platí původní cena.

Za každou denní nabídku, nebo celé menu dostanete razítko a desáté jídlo zaplatíte touto kartičkou s vyplněným Vaším emailem.

9a1_zdarma

Dárkové poukazy

Hledáte skutečně originální dárek? Máme pro Vás řešení. Darujte svým blízkým zážitek s dobrým jídlem. Vyplněnou Poukázku se jménem a částkou je možné zaslat on-line emailem ve formátu pdf, nebo zaslat poštou na tvrdém papíře v ozdobné obálce. Po vyplnění formuláře a příjetí platby na náš účet 107-3804370297/0100 Vám voucher zašleme. Poukazy lze zakoupit také přímo v restauraci.

darkovy_poukaz