+420 724102030 info@500restaurant.cz

Denní menu

Na denní meníčka, vaříme pouze jednu polévku a jedno jídlo, například vždy v pondělí je drůbež, úterý ryba, středa česká klasika….druhý týden čtvrtek lehké fitnes jídlo a v pátek je burgrový den. Tyto druhy jídel se opakuji vždy po dvou týdnech, ale v různých úpravách a recepturách. Cena za celé menu je 145Kč / bez polévky 125Kč. Samotná polévka 55Kč. Společně s touto nabídkou je i týdenní specialita ve zvýhodněné ceně, kterou podáváme od pondělí do pátku a dále označený salát ze stálé nabídky s 20% slevou.

Pondělí Salát

Špenátová polévka s citrónovým olejem (BLP) Trhané salátové listy s rukolou, rajčaty, okurkou, kukuřicí a restovanými kuřecí kousky s dijonským dresinkem a parmazánem (BLP)

Úterý Bílé masíčko

Květáková polévka se smetanou a žemlovými knedlíčky Králičí ragů s rajčaty, řapíkatým celerem a česnekem, žampiónové spaetzle

Středa Echt

Silný vývar z hovězí oháňky s kořenovou zeleninou a syrovým žloutkem (BLP) Pečený hovězí krk na česneku, s listovým špenátem a bramborovými noky s restovanou cibulkou

Čtvrtek Steak

Mrkvová polévka s limetou a zázvorem (BLP) Grilovaná vepřová kotleta s opečenými brambůrky s jarní cibulkou a cuketou, pažitkový dip (BLP)

Pátek Burger Day

Slepičí vývar s masem, zeleninou a kapáním Hovězí burger v naší bulce s rajčaty, pečeným lilkem, sýrem Brie, salátovými listy a brusinkovou majonézou, podáváme s okurkovým salátem s bazalkovým jogurtem

Speciální nabídka pro tento týden

Pošírovaná telecí kýta s kuskusem s pečenou paprikou a rozmarýnem, silný telecí jus 184,-

pasta-obedy
pizza

Pizza dle vašeho výběru za 139,-

Platí pouze pro pizzu v původní ceně do 169,-. Při objednání „na půl“platí původní cena.

Za každou denní nabídku, nebo celé menu dostanete razítko a desáté jídlo zaplatíte touto kartičkou s vyplněným Vaším emailem.

9a1_zdarma

Dárkové poukazy

Hledáte skutečně originální dárek? Máme pro Vás řešení. Darujte svým blízkým zážitek s dobrým jídlem. Vyplněnou Poukázku se jménem a částkou je možné zaslat on-line emailem ve formátu pdf, nebo zaslat poštou na tvrdém papíře v ozdobné obálce. Po vyplnění formuláře a příjetí platby na náš účet 107-3804370297/0100 Vám voucher zašleme. Poukazy lze zakoupit také přímo v restauraci.

darkovy_poukaz